פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

בשנים האחרונות ישנו מעבר חד למכשירי האנדרואיד. נכון להיום, מחקרים מציגים כי כמעט 80% מהאוכלוסייה מחזיקים במכשירי אנדרואיד. מדי יום ברחבי העולם מפתחים מאות אפליקציות המציעות שירותים שונים.

download

כולנו מכירים את סיפורי המכירה החלומיים של האפליקציות הישראליות, בין אם מדובר במשחקים או יישומים, בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מפתחות אפליקציות בהן ניתן לבצע את השירותים השונים שלהן לקהל הלקוחות שלהם. במידה וחשבתם על פיתוח אפליקציה למכשירים בעלי מערכת הפעלה של Android, מומלץ לקרוא את המאמר הבא.

איך מתחילים לפתח אפליקציות לאנדרואיד?

על מנת להתחיל בתהליך, עליכם להכיר מושגים בסיסיים שיסייעו לכם בהתנהלות מול מפתחי האפליקציות. ראשית, עליכם לקחת בחשבון כי בדומה לשאר הפיתוחים, יש להתחיל בתהליך אפיון מקצועי, אשר במרבית החברות, הצעת המחיר תינתן רק לאחר תהליך האפיון של האפליקציה שלכם והגדרת הפונקציות השונות שהיא עתידה לבצע.

השלב הראשון הרעיון
רעיון לאפליקציה הוא השלב הראשוני כמובן. ככל שהרעיון טוב יותר ועולה על "פתרון חדש" כך הסיכוי להצלחת האפליקציה גדל. בהגעתכם למפתחי האפליקציות מומלץ להחתימם על הסכם סודיות.

השלב השני – שלב האפיון: כפי שהזכרנו לא פעם באתר האינטרנט שלנו, שלב האפיון הוא השלב החשוב והמהותי ביותר. בשלב זה עליכם לגבש את כל ההחלטות השונות על מנת להעביר את הנתונים לצוותי הפיתוח. שלב זה עשוי לחסוך לכם התלבטויות, תיקונים וכסף בהמשך הדרך. חשיבה על הכפתורים השונים, העיצוב, התבניות וכל האלמנטים החזותיים.

השלב השלישי פיתוח טכני
הפיתוח הטעני והשירותים השונים אליה צריכה האפליקציה להתממש מתבצעים על ידי המפתחים. התכנון הטכני הוא השלב הראשוני בתהליך הפיתוח והוא למעשה השלב החשוב ביותר! כתיבת קוד, בדיקת איכות ובחינת הביצועים שמטרתה לעלות על באגים שונים וליצור דיוק בפיתוח.

פיתוח אפליקציות למובייל

השלב הרביעי באיזה מכשיר קהל היעד שלכם משתמש?
קיימת דילמה בקרב מפתחי האפליקציות השונים האם לפתח אפליקציה לאנדרואיד או למכשירי האייפון. בגדול, מכשירי האנדרואיד מובילים מבחינת אחוז המחזיקים בהם אך מומלץ לערוך מחקר מקיף באילו מכשירים קהל היעד שלכם משתמש.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לייעוץ לגבי פיתוח האפליקציה שלכם.

    שם מלא: (חובה)

    מייל: (חובה)

    טלפון: (חובה)

    ההודעה שלך