ייעוץ טכנולוגי

מדי יום מתפתחות תוכנות ומערכות חדשות שמאפשרות לארגונים שונים לייעל את העבודה ופתח מוצרים ויישומים שונים. חברות ההיי טק מאז ומתמיד נעזרו בתוכנות המתקדמות על מנת לפתח את המוצרים השונים.

financial symbols coming from hand

 

"ידע הוא כוח", ועל כל חברה המעוניינת לפעול במלוא המקצועיות להכיר ביישומים הטכנולוגיים החדשים ולהיות מעודכנים בחידושים הטכנולוגיים השונים הקשורים לתחומם. ייעוץ טכנולוגי הפך לחלק בלתי נפרד ולתפקיד משמעותי במיוחד בחברות ההיי טק ובארגונים השונים. מטרת היועץ הטכנולוגי הוא להוביל את החברה ולייעל את העבודה בה בעזרת הניסיון שלו בכלים הטכנולוגיים השונים ולספק פתרון שיוביל לקיצור זמני העבודה, התנהלות ארגונית טובה יותר וצמצום הוצאות בתהליכי הפיתוח השונים.

התאמת היועץ הטכנולוגי לארגון

כל ארגון מתעסק בתחום שונה. על מנת שתהליך הייעוץ הטכנולוגי יהיה אפקטיבי, עליכם לבחור ביועץ הטכנולוגי המתעסק בתחום בו הארגון מתעסק. הייעוץ הטכנולוגי יכל לסייע לכם ליצור חווית משתמש עשירה ואינטראקטיבית עם קהל היעד שלכם וללוות ולהדריך את הגורמים השונים בחברה בעבודה עם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים.

  • Outsourcing: מזה שנים שחברות ההיי טק השונות נעזרות בחברות למיקור חוץ ועובדות מול שווקים שונים ברחבי העולם. שיטת המיקור חוץ עשויה להוזיל עלויות במידה משמעותית לארגון. חברות היי טק שונות עובדות בשיטת מיקור החוץ מול השווקים האסייתיים והשווקים השונים במזרח ומוזילים את עלויות מחירי הפיתוח מבלי להתפשר באיכות המוצרים. ייעוץ טכנולוגי עשוי לסייע לכם בעבודה מול שווקים חיצוניים ולהוזיל לכם את עלויות הפיתוח השונות.
  • ייעול העבודה בתוכנות הטכנולוגיות השונות: כחלק מהשירותים הטכנולוגיים השונים ניתן לקבל ליווי והדרכה במגוון תוכנות שיסייעו לכם לייעל את תהליכי העבודה והפיתוח שלכם. Big Data, Business Intelligence, Embedded Real Time, Connectivity, Net, VxWorks, Mobile Platforms, Windows CE, Object-Oriented Design and Development ועוד…

ההתפתחות שלכם עם הקדמה הטכנולוגית

אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו ולקבל מידע נוסף אודות שירותי הייעוץ הטכנולוגי. שיפור וייעול העבודה תוך הדרכה וליווי על המערכות הטכנולוגיות השונות והתעדכנות בקדמת הטכנולוגיה, תאפשר לכם להוביל את הארגון שלכם להישגים. השאירו פרטים באתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם בהקדם.

 

    שם מלא: (חובה)

    מייל: (חובה)

    טלפון: (חובה)

    ההודעה שלך