חברות תוכנה

חברות תוכנה

מדי שנה נפתחות בישראל וברחבי העולם אלפי חברות המציעות שירותי תוכנה. העידן המודרני ופיתוח המערכות המשוכללות, הפכו את תחום התוכנה לתחום חם במיוחד. מהנדסי תוכנה הם למעשה אותם המתכנתים שאחרים על פיתוח הקוד לצורך פיתוח המוצר. בין תפקידי התוכנה השונים, יש האחראים על ניהול הפרויקטים של התוכנה, על כתיבת הקוד עצמו, ראשי צוותים של תוכנה שתפקידם הוא לנהל את תהליך העבודה, מנהלי קבוצת התוכנה האחראים על תחום אחר במוצר, בודקי התוכנה שמבצעים את בדיקות האיכות של המוצרים ועוד…

"כשהמבחר כל כך גדול, כבר אי אפשר לדעת במי לבחור" אחת הבעיות שצצו בשנים האחרונות בעקבות השתלטות האינטרנט על העולם. יש שיגידו כי מדובר ב"צרות של עשירים" ויש שיסכימו עם האמרה הזו. המאמר הבא, נועד לסייע לכם לבחור את חברת התוכנה המתאימה ביותר עבור פיתוח המוצר שלכם.

כך תבחרו חברת תוכנה:

 • כמות המתכנתים והתמחותם?
  קיימות מספר שפות תכנות, ויש להתאים את צרכי המוצר לשפת התכנות עימם תפתחו את המוצר. על מנת לא להיות מוגבלים לאורך כל תהליך העבודה של הפרויקט, עליכם לבחון את מספר המתכנתים העובדים בבית התוכנה ואת שפות התכנות השונות בהן בית התוכנה מציע את שירותיו.
 • ניסיון בתהליך אפיון ופיתוח תוכנה:
  תיק עבודות בתחום זה הוא מרכיב חשוב במיוחד. כולנו מעוניינים להיעזר במומחים ביותר. לאו דווקא בית התוכנה שעבד עם החברות הכי מוכרות, אלא מה שאמור להנחות אתכם, אלו החברות שפיתחו מוצרים בעלי מאפיינים משותפים למוצרים שאתם פיתחתם. בסופו של יום "אין חכם כבעל ניסיון".
 • איכות העבודות:
  מומלץ לבחון את איכות העבודות שפיתחה החברה בעבר. בין אם מדובר בעבודות קטנות או פרויקטים גדולים, מומלץ לבחון את איכות העבודה על מנת לבחון האם החברה פרפקציוניסטית לפיתוח המוצרים.

בית התוכנה המוביל בישראל!

פרויקטים של תוכנה עושים ברמה מקצועית במיוחד או שלא עושים בכלל. כחלק משירותינו אנו מציעים ייעוץ, ניהול פרויקטים, אפיון ופיתוח של פרויקטים בתחום התוכנה. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא את הטיפים השונים וליצור אתנו קשר לצורך ייעוץ מקצועי.

  שם מלא: (חובה)

  מייל: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  ההודעה שלך