חברות ניהול פרויקטים

חברות ניהול פרויקטים

כחלק ממדעי הניהול בארגון יש צורך לערוך תכנון ובקרה מקצועיים ולמזער את הסיכונים הכלכליים ולהוביל את החברה לעמוד ביעדיה. בין המטרות השונות של מנהלי הפרויקטים בחברה הוא להבטיח עמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו על ידי החברה בתהליך התכנון העסקי, עמידה ביעדי הפרויקט עצמם שהציבו חברי ההנהלה תוך בקרה מלאה ומתן דגש באיכות הנדרשת ועמידה בתקציבים הכלכליים שהוקצו.nahat_mida

בין המאפיינים השונים שנדרש בתחום ניהול הפרויקטים יש לתחום את זמני הפרויקטים ולהגדיר נקודות התחלה ותאריכי סיום לפרויקטים השונים, להגדיר את המטרות השונות של השירותים והמוצרים ואת השלבים שלאחר המכירה ולערוך בקרה מלאה על מנת לשפר ולייעל את הפעילות של החברה לאורך הזמן תוך מתן תחזוקה לפרויקטים שנוספים.

תחום ניהול הפרויקטים מאז ומתמיד היה נפוץ בחברות ההיי טק השונות. על מנת לעמוד ביעדים של החברה, יש צורך בארגון וניהול אפקטיבי. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות נעזרות בגורמים (ארגונים) חיצוניים שיספקו עבורם את שירותי ניהול הפרויקטים ברמה מקצועית ואיכותית.

כל מה שרציתם לדעת על ניהול פרויקטים:

 • הכשרות לניהול פרויקטים: קיימים מגוון רחב של קורסים המציעים לימודי ניהול פרויקטים. חברות רבות נוהגות לשלוח אנשים מטעם החברה להכשרות מנהלים או סדנאות לפיתוח מנהיגות על מנת שיתמקצעו בתחום ויוכלו לשרת את החברה ברמה הגבוהה ביותר.
 • מהם חמשת שלבי החיים של הפרויקט? שיטת העבודה הנפוצה, נקראת "שיטת חמשת שלבי הפרויקט" שמטרתה לכסות את כל שלבי הפעילות לצורך הצלחת הפרויקט. השיטה כוללת את שלב היזום, שלב התכנון, שלב הביצוע, שלב הבקרה ושלב הסגירה.
 • מהם המשתנים בפרויקטים? קיימים משתנים שונים בין פרויקט לפרויקט: הזמן שמושקע לפרויקט, שעות העבודה הנדרשות, עלות הפרויקט, תוצרי הפרויקט, איכות המוצרים, שביעות הרצון של הלקוחות וניהול הסיכונים מצד החברה.
 • האם קיימים כלים טכנולוגיים שמסייעים לניהול הפרויקטים? וודאי, ישנם מספר כלים בהם נוהגים מנהלי הפרויקטים להיעזר, אחד מהם הוא תוכנת MS-Project השייכת לחברת מיקרוסופט.

ניהול פרויקטים חיצוני מקצועי

במהלך השנים צברנו ניסיון רב במגוון רחב של תחומים, עברנו הכשרות וסדנאות רבות וכחלק משירותנו אנו מציעים שירותי ניהול פרויקטים מקצועיים. ההתמחויות המגוונות שלנו, הכלים הטכנולוגיים והניסיון הרב, יסייעו לכם להוביל את הפרויקט שלכם להצלחה!

  שם מלא: (חובה)

  מייל: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  ההודעה שלך