בניית אפליקציות

האפליקציות ללא ספק השתלטו על העולם לפני מספר שנים. מיליוני חברות סטארט אפ צעירות שפרצו עם אפליקציות מצליחות, ואינספור חברות שהתפתחו וייעלו את שירותם בפני הלקוחות שלהם באמצעות אפליקציה יעילה. בין אם אתם חולמים על הסטארט אפ הבא של ישראל, רוצים לצאת לשוק העולמי במכה או שאתם מעוניינים להקל על לקוחותיכם וליצור עבורם אפליקציה שתאפשר להם להזמין את השירותים השונים דרכה, להלן כמה שלבים שלא ניתן לפתח אפליקציה מצליחה מבלי לעשות אותם במלוא המקצועיות.

כמה דברים שצריך לדעת לפני שבונים אפליקציה:בניית אפליקציות

  • אפיון האפליקציה: ללא ספק השלב החשוב והקריטי ביותר שישפיע במידה רבה על הצלחת האפליקציה. קיימות מאות חברות בישראל ומיליוני מפתחי אפליקציות ברחבי העולם שמציעים את שירותם בפיתוח האפליקציה, כמה מהן באמת יודעים לאפיין עבורכם את האפליקציה?  אפיון האפליקציה והממשק חשוב במיוחד. המטרה היא למעשה ליצור את המוצר עבור קהל היעד המתאים ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר. באמצעות אפיון קהל היעד (שככל הנראה ערכתם בתוכנית העסקית) יש לעצב את האפליקציה, לתכנן את הממשק כך שיתאים לקהל היעד ולבנות אותה בדרך המתאימה שתשרת את קהל הלקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר.
  • תהליך השיווק לאפליקציה: מדי יום מפתחים מאות אפליקציות ברחבי העולם. כמה מהן זוכות להצלחה? פחות משמינית אחוז משלל האפליקציות שפותחו. יש מן דעה כזו בקרב מייסדי האפליקציה שנובעת מתוך עיוורון לצורך באפליקציה שלהם, כאשר ברגע שיוציאו את האפליקציה כל העולם יוריד אותה. והאמת? על מנת לצאת לשוק בסערה ולהיות עדיפים על פני שאר המתחרים עליכם להחזיק בתוכנית שיווקית מוצלחת שתכסה את מגוון הפלחים השונים וקהלי היעד של האפליקציה שלכם. מיליוני אפליקציות מעולות נכשלו בשלב השיווק והיו כישלון נחרץ.

אפיון, פיתוח ושיווק

החברה שתפתח עבורכם את האפליקציה צריכה להיות הרבה מעבר למפתחי אפליקציות. אנו ממליצים לכם לבחור בחברה המשלבת שירותי שיווק באינטרנט, פיתוח אתרים, פיתוח תוכנות  שיסייעו לכם להוביל את האפליקציה שלכם לרשימת המובילים בAppStore וב-Market. אתם מוזמנים להשאיר פרטי צור קשר באתר וניצור אתכם קשר בהקדם.

 

    שם מלא: (חובה)

    מייל: (חובה)

    טלפון: (חובה)

    ההודעה שלך