בינה עסקית

בינה עסקית, או בשמה הלועזי Business Intelligence הינו תחום שמטרתו לסייע לארגון להפיק ולנתח את המידע הרלוונטי שעשוי להוביל אותם למהלכים עסקיים נבונים. בין שלל הנתונים שעל תחום ה-BI לספק הוא מידע עדכני, היסטוריית נתונים וניתוחי תוצאות שעשויים לשדר חיזוי לדפוסים שעומדים לקרות בזמן הקרוב.Word Cloud "Business Intelligence"

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים נחשפים לחיוניות שבתחום ה-BI. איסוף מידע, הפך לחלק בלתי נפרד מהצלחת העסק ובאמצעות שיטות מחקר נתונים ניתן לפעול בצורה נבונה ולהפיק מסקנות.

תחומים המתקשרים לבינה העסקית:

 • פיתוח תהליכי טעינה ETL: תהליכי טעינה הם למעשה השלב הראשוני בכל מערכת BI , תפקידם להעביר את המידע ממקום אחד לשני ובדרך כלל גם לשנות את המבנה כך שיתאים למענה הדרישה העסקית.
 • מנתח מערכות: בעזרת ניתוח מערכות ניתן לקרוא היטב את המפה ולנתב את החברה למסלולים המתאימים לה לצורך השגת היעדים שהציבה.
 • מערכת דשבורד:  מערכת קבלת החלטות למנהלים המאפשרת לקבל מגוון מדדים ודוחות בעמוד אחד מרוכז. ישנם מגון כילים בשוק המאפשרים לממש עמודי דשבורד למנהלים. 
 • תחקור דוחות: ממשק לאנליסט שמאפשר לחקור את הנתונים בצורה חופשית בשילוב כל היישויות העסקיות הקיימות במערכת.
 • SCORECARD: כלי למימוש אסטרטגיה למנהלים, כלי זה מאפשר לתת ציון לקבוצה של מדדים המשלבים תחומים שונים , לכל מדד יש משקל המשפיע על סך הציון.

בינה עסקית הדרך להצלחה שלכם!

Business intelligence selecting BI
Business intelligence selecting BI

לפעמים כל מה שצריך על מנת להוביל את הארגון להצלחה הוא ייעוץ מסוג כזה או אחר שיפתח עבורכם דלתות ויכיר לכם את הטכנולוגיות החדשות והטכניקות היעילות ביותר שיסייעו לכם לנתב את החברה שלכם להצלחות.

היועצים שלנו מביאים עימם למעלה מ-20 שנות נסיון בארץ ובעולם בתחום ה- Business Intelligence אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט שלנו, לקרוא את המידע הרחב אודות השירותים השונים שאנו מציעים וליצור אתנו קשר לייעוץ ותיאום פגישה. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

  שם מלא: (חובה)

  מייל: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  ההודעה שלך